Jauns, atklāts, patiess, vienkāršs – vārdi, kurus Monopols izvēlas, raksturojot šī vakara viesi. Mūziķis un radio raidījumu vadītājs Mārtiņš Kanters.

Mārtiņš Kanters dziedāt sācis mammas mudināts jau piecu gadu vecumā Straupes ansamblī „Cukurēni”, kur guvis savas pirmās iemaņas dziedāšanā. Vēlāk kopā ar skolas biedru muzicējis kā ielu muzikants, koncertējis arī puišu grupā „Latté”. Piedalījies un guvis godalgotas vietas arī vairākos konkursos, tostarp „Aprīļa pilieni”, „Zelta balss”, „Nāc sadziedāt”, „Galerija Rīga elks” un citos. 

Iespējams, lielākā daļa jums Mārtiņu iepazinuši tieši televīzijas šovā “OKartes skatuve”, kurā Mārtiņš kļuva par otrās sezonas uzvarētāju.

Šobrīd Mārtiņa muzikālajā kontā ir vairākas dziesmas, albumi “Pieskāriens”, “Piparmētru tēja” un “Glezna” un daudzas sadarbības ar vairākiem iemīļotiem pašmāju māksliniekiem – Raimondu Paulu, Normundu Rutuli, Andri Ērgli, Antru Stafecku un citiem.

Ārpus mūzikas Mārtiņš strādā arī radio un televīzijas pasaulē, tostarp ir dzirdams rīta raidījumā Latvijas Radio 2 un jau vairākus gadus ir „Zelta mikrofona” nominantu paziņošanas vadītājs.

Taču ar mūziku, televīziju un radio nekas nebeidzas - pirms dažiem gadiem Mārtiņš sevi pierādījis arī uzņēmējdarbībā, kopā ar sievu atvērot ģimenes uzņēmumu, piedāvājot Olaines apkaimes iedzīvotājiem kafiju.