Vienam vectēvam bija traktori, otram - zirgi, bet viņam pašam - skaista balss. Tā mūsu šī vakara viesis no staļļa vai traktora taisnā ceļā dodas uz skatuves.  Dziedātājs un lauksaimnieks Dainis Skutelis.

Dainis sarunā atklāj, ka ir atgriezies darbs mūzikā, tāpēc saimniecību, kas Covid laikā paplašināta, tagad nedaudz samazina.

"Ja strādā laukos, tad ir jāstrādā no rīta līdz vakaram, tad dziedāšanai neatliek laika. Ja gribas arī dziedāt, neatliek laika lauksaimniecībai pilnā mērā," atzīst Dainis Skutelis un piebilst, ka ar mūziku vien viņam nepietiek.

Dainim patīk gan jāt ar zirgu, gan arī sēsties traktorā un apstrādāt zemi.

"Varu padomāt arī arot lauku; var pārdomāt, izdomāt, ko dziedāt un ir arī gandarījums par aparto lauku," bilst Dainis Skutelis.

Latvija Daini Skuteli savulaik iepazina kā “celtnieku ar apbrīnojamu balsi” no TV šova “Zelta talanti”, bet nu jau viņš ir Latvijā pazīstams un pieprasīts mūziķis.

Mūzika Daiņa dzīvē bijusi klātesoša jau no bērnības. Viņa tēvs bijis mūzikas skolotājs un arī Daini mudinājis pievērsties dziedāšanai. Vēlāk Dainis piedalījies vairākos dziesmu konkursos, piemēram “Cālis”, “Ko tu proti?”, “Do-re-mi”, “Mana tautasdziesma” u. c. Mācījies arī mūzikas skolās, apguvis kora dziedāšanu, kā arī mācījies spēlēt klavieres. Pēc vidusskolas gan Dainis uzsācis darbu celtniecībā, veicis arī šofera, apsarga un metinātāja darbus.

Strauju pagriezienu viņa dzīvē radīja piedalīšanās un uzvara LNT šovā “Latvijas Zelta talanti” 2008. gadā. Pēc šī šova Dainis pilnībā pievērsies mūzikai. Savas muzikālās karjeras laikā strādājis gan  par mūzikas skolotāju, gan kā dziedātājs uzstājies dažādos pasākumos, koncertos, arī operetes teātrī.

Dainis vairākkārt ticis arī atzinīgi novērtēts, piemēram, vairākus gadus bijis Jāņa Zābera piemiņas konkursa „Aiviekstes lakstīgala” uzvarētājs, izpelnījies arī Maestro Raimonda Paula atzinību.