Gaišiem matiem un smaidu sejā ar savām dziesmām un ģitāru viņš apceļo Latviju. Šovakar viņš iegriezies Monopolā, lai parunātu par dziesmām, ģimeni un brīnumiem ikdienu. Mūziķis, pasākumu producents Arnis Miltiņš.

Arnis savas dziedātāja gaitas sāka kā viens no Austras Pumpures loka dziedošajiem jauniešiem jeb Austras bērniem, apgūstot Imanta Kalniņa repertuāru. Mācījies Rīgas 1. mūzikas skolas akordeona nodaļā, kopš 9. klases paša spēkiem apguvis arī ģitārspēli. Pēc vidusskolas Arnis studējis masu pasākumu režiju Latvijas Konservatorijā.

Konservatorijas studiju laikā Arnis iepazinās ar vairākiem mūziķiem, un uzstājās LPSR Politiskās dziesmas festivālā, kas bija Arņa pirmais lielais uznāciens uz lielās estrādes. Vēlāk, dienot armijām muzicējis arī Baltijas kara apgabala dziesmu un deju ansamblī.

Pēc tam kopā ar dzejnieci Inesi Zanderi apceļojis Latviju ar koncertprogrammu “Vai tev garšo marmelāde”. Tam sekoja sadarbība ar Ievu Akurateri, kopā uzstājoties Mākslas dienu koncertos Anglikāņu baznīcā.

Septiņus gadus Arnis bijis arī korists Valsts Akadēmiskajā korī "Latvija". Tad tapa apvienība "Barbershop", duets ar Laini Ligeri, kā arī apvienība "Ar prieku".

Ilgus gadus Arnis vadījis arī bērnu popgrupu "Tu un es: , kā arī  sacerējis dziesmas TV pārraidēm, veidojis bērnu raidījumu ciklu "Alfona māja" Latvijas TV,  piedalījies neskaitāmos starptautiskos festivālos un uzstājies neskaitāmos koncertos kopā ar neskaitāmiem mūziķiem.

 

Raidījuma viesa izvēlētas dziesmas:

  1. Ieva Akuratere. Arnis Miltiņš. "Iemīli mani"
  2. Barry Manilow. "One voice"
  3. Austra Pumpure. "Noausim kājas, atpīsim sirdis"
  4. "Tukums 3". "Dzērves"