Dita Baumane-Auza ir sertificēta ginekoloģe un dzemdību speciāliste ar 30 gadu darba stāžu specialitātē. Viņa specializējusies psihosomatiskajā ginekoloģijā, ģimenes plānošanas, ginekoloģisko slimību ārstēšanas jautājumos un dzemdes kakla priekšvēža saslimšanu diagnostikā ar kolposkopijas metodi. Dita ir arī sertificēta mākslas terapeite ar specializāciju neauglības, hronisku slimību, depresijas, trauksmes, ēšanas traucējumu, attiecību un ģimenes krīžu jautājumos, grūtnieču atbalsta terapijā un sagatavošanā dzemdībām.

Ārste ginekoloģe, trīs bērnu māte, sieva un sieviete, kas brīvajos brīžos glezno un raksta dzeju ne tikai savam priekam, bet arī izdod dzejoļu krājumus un rīko savu gleznu izstādes – tik dažāda un talantīga ir šī vakara Monopola viešņa.

18. maijā Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā tiks atklāta Ditas gleznu izstāde “Veselums. Meditācija” un tiks atvērta viņas ceturtā grāmata, kā arī demonstrēts audiovizuāls projekts “Māksla veselībai” - gleznas ar vadītu iztēli un meditāciju.