Filmas un sarunas, kas noķer šo laiku. Tik vienkārši un pamanāmi var raksturot mūsu šī vakara viesa darbību un pašus darbus. Šoreiz nevis kā sarunas vedējs, bet atbildētājs - "Mistrus media" producents un raidījumu vadītājs Gints Grūbe.

Žurnālists, kino režisors un producents Gints Grūbe ir ieguvis maģistra grādu politikas zinātnē, studējis arī filozofiju un vēsturi Latvijas Universitātē, Bonnā un Berlīnē. Pirms četriem gadiem apguvis arī producēšanu Londonas filmu un televīzijas skolas programmā "Inside Pictures".

Karjeras laikā Gints strādājis dažādās jomās un amatos - savu darbību sācis tādos preses izdevumos, kā avīzē "Atmoda" un nedēļrakstā "Nakts," strādājis arī pētnieciskās žurnālistikas birojā NIP.

Ilgus laiku Gints aizvadījis TV producentu kompānijā "Labvakar", kā arī septiņus gadus vadīja prestižo sarunu raidījumu “Vakara intervija”, kas vairākkārtīgi saņēmis Radio un televīzijas balvu kā “Labākais televīzijas raidījums”. Šobrīd reizi nedēļā Gints dzirdams Latvijas Radio ēterā, viņš vada raidījumu "Brīvības bulvāris".

Ārpus darbības medijos, Gints lasījis lekcijas politikas zinātnē, strādājis Valsts prezidenta stratēģiskās analīzes komisijā.

Liela loma Ginta dzīvē un karjerā ir arī kino pasaulei - tagad viņš ir viens no spēcīgākajiem Latvijas filmu producentiem, jau ilgus gadus ir saistīts ar filmu studiju "Mistrus media". Kādu laiku Gints vadījis Filmu padomi, ir arī Eiropas Kino akadēmijas biedrs.

Kā producents, režisors un scenārija autors darbojies pie vairākām atzinīgi novērtētām un tautā iemīļotām filmām, piemēram, bijis producents Dāvja Sīmaņa filmai "Tēvs nakts" un daudzsēriju filmai "Emīlija -Latvijas preses karaliene". kā arī režisors un producents dokumentālajai filmai "Spiegs, kurš mans tēvs".