"Dievs līdz' manim izdienēti" – jauns gara spēka albums un koncerts no vīru kopas "Vilki." Monopols šovakar tiekas ar vienu no sešiem mūziķiem, reizē arī militārās vēstures entuziastu un skolotāju Andri Balceru.

Vīru kopā "Vilki" Andris ir jau kopš tās pirmssākumiem. Kopā tapuši vairāki albumi un dziesmas. Jaunākais no albumiem – "Dievs līdz' manim izdienēti" – savus atklāšanas svētkus piedzīvos aprīļa otrajā pusē.

Visu profesionālo mūžu Andris Balcers ir bijis pedagogs, pasniedzis kokapstrādi un arī sporta nodarbības, precīzāk – tuvcīņu, jo pats savulaik apguvis džudo. 

Arī Latvijas vēsture, tās izpēte un zināšanu nodošana citiem ir ļoti nozīmīga Andra dzīves sastāvdaļa. Piemēram, Andris dodoties pie leģionāriem un nacionālajiem partizāniem, filmējis viņu atmiņas un savācis ievērojamu daudzumu stāstu. Septiņus gadus Andris veidojis arī fotogrāmatu par latviešu strēlniekiem "Pulcējaties zem latviešu karogiem!", kurai pievienots arī audidisks ar vīru kopās "Vilki" iedziedātām dziesmām.

Aizvadītajā gadā kopā ar "Vilkiem" Andris devies arī koncertlekciju ciklā "Karavīru dziesmas no senajiem laikiem līdz mūsdienām" pa Latvijas skolām.

Par ilggadējo nozīmīgo ieguldījumu izglītībā, skolu jauniešu nacionāli patriotiskajā audzināšanā un veikumu latviešu karavīru kultūrmantojuma pētniecībā Andris apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni.