Deviņi pasaules čempionāti, trīs olimpisko spēļu turnīri un 150 spēles aizsardzībā par Latviju. Mūsu šī vakara viesis Monopolā – izcils sportists un cilvēks, kuram allaž blakus ģimene un viņa smaids par visu uz šīs pasaules, - hokejists Krišjānis Rēdlihs.

Krišjānis Rēdlihs profesionāla hokejista gaitas uzsācis 17 gadu vecumā, spēlējot Latvijas hokeja līgas klubā Rīgas “Dinamo 81”. Kopš tā laika Krišjāņa darbība bijusi saistīta ar vēl 11 profesionāliem klubiem Latvijā, Amerikas Savienotajās Valstīs, Šveicē, Krievijā, Zviedrijā, Vācijā un Ķīnā. Pašlaik viņš pārstāv Latvijas čempionāta vienību hokeja klubā “Mogo”.

Latvijas izlasē Krišjānis debitējis 2002. gadā un tās sastāvā piedalījies deviņos Pasaules čempionātos hokejā, kā arī trīs ziemas Olimpiskajās spēlēs. Sportistam pašam tuvākais ir 2008. gada pasaules hokeja čempionāts Halifaksā, Kanādā, jo bijis patīkami spēlēt uz Kanādas laukumiem, turklāt čempionāts piedzīvots kopā ar brāļiem hokejistiem Miķeli un Jēkabu.

Krišjānis ir Latvijas hokeja izlases aizsargs, bet viņam ir iemaņas arī beisbolā un interese par olimpisko svarcelšanu.

6. novembrī Vācijas kausa izcīņā, kurā Latvijas valstsvienība ar rezultātu 4:2 pieveica Vācijas U-23 izlasi, Krišjānis aizvadīja 150. spēli Latvijas hokeja izlases rindās.