Neatkarīgi no spēļu iznākuma manā telefonā ir tikai pozitīvas ziņas un atbalsts no līdzjutējiem, tā pēc Latvijas izlases pēdējās spēlēs Pasaules čempionātā hokejā teica tās kapteinis un šī raidījuma viesis Rodrigo Ābols.

Mērķtiecība, prāta asums un talantīgums – īpašības, kas spilgti raksturo latviešu hokejistu, uzbrucēju Rodrigo Ābolu. Pirmo reizi viņu uz slidām uzlika tētis, tas bija Zviedrijā un Rodrigo tolaik bija tikai mazliet pāri diviem gadiem. 

Juniora gados Rodrigo spēlēja Zviedrijā. Profesionāļa gaitas uzsāka Rīgas "Dinamo" jauniešu sistēmā, bet lielajā komandā debitēja 2014. gadā. Pirmos vārtus Latvijas izlases rindās viņš guva 2015.gada 9.aprīlī, aizvadot tikai sesto maču valstsvienībā. Šajā pašā gadā hokeja pasaules ceļi Rodrigo aizveda līdz Rietumu hokeja līgas klubam Portlendas "Winterhawks", kura sastāvā viņš spēlēja līdz 2016./2017. gada sezonas ievadam. Tad Rodrigo pārcēlās uz Kvebekas junioru hokeja līgu.

2017.gada vasarā Rodrigo pievienojās Zviedrijas hokeja klubam "Örebro". 2019./2020. gada sezonu viņš aizvadīja Amerikas hokeja līgas komandā Springfildas "Thunderbirds", taču pēc tam ceļi atkal veda uz Zviedriju, jau minēto hokeja klubu Örebro, kurā 2021. gada novembra sākumā kļuva par Örebro komandas kapteini un tajā darbojas arī šobrīd.