Šī vakara Monopols riskē iziet no savas komforta zonas un studijā aicina cilvēku, kurš raidījumā var izraisīt tehniskus traucējumus. Uzmanību – mūsu viesis Iluzionists Edžus.

Iluzionists Edžus par trikiem sācis interesēties 13 gadu vecumā. Karjeras laikā Edžus uzstājies neskaitāmos pasākumos - pilsētu un novadu svētkos, kāzās, kā arī devies triku tūrē pa Latviju. Sadarbojies ar vairākiem ietekmīgiem uzņēmumiem, tostarp "Swedbank", "Laima" un "Tallink". Vadījis arī vairākus triku šovus - 2015.gadā tapis Edžus pirmais šovs "Mazliet citādāks šovs", kurā katru dienu gada garumā tika publicēts pa vienam video, kopā izveidojot sērijas ar 365 dažādiem trikiem. Vēlāk tapuši arī tādi projekti kā  TV3 šovs “Edžus šovs” un LMT “Edžus triku ”sērijas.

Paralēli raidījumiem un priekšnesumiem pasākumos, Edžus ikdienā aktīvi veido digitālo saturu "TikTok", "YouTube" un "Instagram" platformās, kur arī piesaistījis ievērojamu publiku. Viņa kontā ir arī viens Ginesa rekords - "visvairāk kāršu pārcēlieni stundā ar vienu roku".

Oktobrī Edžus dosies savā nākamajā Latvijas koncerttūrē ar nosaukumu "Iluzionists Edžus ūdenī", kurā rādīs Baltijas valstīs vēl neredzētus trikus.