„Domāju. Par futbolu. Tātad – vēl esmu.” Laikā, kad notiek Eiropas čempionāts futbolā, šai frāzei pievienojas daudzi, arī Monopols. Mūsu šī vakara viesis futbola komentētājs, treneris, tiesnesis, žurnālists Ilvars Koscinkevičs.

Ilvara Koscinkeviča lielā mīlestība ir futbols un to viņš spēj saskatīt it visā. Uzaudzis Lauterē, netālu no Gaiziņkalna jeb kā pats saka - ciematiņā ar 170 iedzīvotājiem, no kuriem vistrakākais, ja runā par futbolu, bijis viņš. Saviem spēkiem ar skaidu spainīti uzbēris sev laukuma līnijas un skrējis pa to, spēlējot futbolu pats ar sevi. 

Par sevi Ilvars saka, ka vienmēr sevi uztvēris par poļu izcelsmes latvieti no Gaiziņkalna.

20 gadu Ilvars vecumā sāka strādāt žurnālistikā un drīz vien arī piepildīja savu sapni par futbola komentēšanu. Pirms četriem gadiem kļuva par futbola halles "Playoff Arena" vadītāju, savukārt 2019. gadā izdeva dzejas grāmatu “DurVis”, kurā sporta karalim atvēlēts tomēr tikai viens dzejolis - pārējās dzejpārdomas saistītas ar sabiedrībā aktuāliem procesiem, paša redzēto un izjusto.

Paralēli žurnālista un komentētāja darbam Ilvars atrod arī laiku arī pats uzspēlēt futbolu FK "Alberts", kā arī mācīt to bērniem un jauniešiem, līdz ar to nereti darba diena no deviņiem rītā līdz diviem naktī ir Ilvara ikdiena.

Raidījumā skan:

  1. Damien Rice. "I Don't Want To Change You"
  2. Dons. "Krekls"
  3. Astro'n'out & Goran Gora. "Ielīmēts"

Ar futbola entuziastu Ilvaru Koscinkeviču Monopolā esam tikušies jau iepriekš: