Monopolā tiekamies ar ārsti, kuras ikdienas pienākumi ļauj ieskatīties medicīnas nākotnē. Prom no skalpeļiem un adatām, lai dzīvo jauno medicīnas tehnoloģiju pasaule. Mūsu viešņa - radioloģe, diagnostiķe, Latvijas Radiologu asociācijas prezidente, profesore Maija Radziņa.

Maija Radziņa ir ieguvusi maģistra grādu jurisprudencē, kā arī augstāko izglītību radiologa diagnosta specialitātē un medicīnas zinātņu doktora grādu. Savas zināšanas Maija regulāri papildina arī dažādās konferencēs un kursos gan Latvijā, gan citviet Eiropā.

Maija Radziņa ir Latvijas Radiologu asociācijas prezidente, kā arī ir Latvijas muskuloskeletālās radioloģijas un citu profesionālo asociāciju biedre. Viņa regulāri organizē arī tālākizglītības kursus ārstiem ultrasonogrāfijas metodē un ikdienā piedalās studentu un rezidentu apmācībā radioloģijas nozarē Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā.

Ļoti zinošs cilvēks daudzās jomās, superīga sarunu biedre un izcila organizatore un līdere – tā Maiju raksturo apkārtējie.