Pamatdarbā Jana Biezā ir divu meitu mamma un sieva, bet profesionālajā darbā – dzemdību dūla un zīdīšanas konsultante, kā arī grāmatvede ģimenes uzņēmumā. Kā dūla un zīdīšanas konsultante Jana darbojos Talsos, nodarbību centrā jaunajiem un topošajiem vecākiem „Dūja”, bet pie viņas var braukt no jebkuras pilsētas. Un vēl. Pēc vairāku gadu pārtraukuma Talsos ar Janas līdzdalību atvērts „Siltas zupas izsniegšanas punkts”. Idejas autori šaubījušies, vai šāds pakalpojums iedzīvotājiem būs nepieciešams, bet pirmais mēnesis pierādījis, ka ierodas pat vairāk cilvēku, nekā sākotnēji gaidīts. Jau pirmajā nedēļā tika izsniegtas 366 zupas porcijas. Un jāpiebilst, ka šis pakalpojums darbojas tikai pateicoties iedzīvotāju un nedaudzu uzņēmumu ziedojumiem.

"Man patīk sevi izaicināt, patīk ekstrēmas izklaides, gribētu izlēkt ar gumiju," atklāj Jana Biezā, kura piekto gadu nodarbojas arī ar taiboksu.

"Es jau ļoti sen gribēju iet taiboksā, es zināju, ka sporta namā pagrabā notiek treniņi, bet man bija ļoti kauns kā tantei iet uz treniņiem, bet man ļoti, ļoti, ļoti gribējās. Jaunībā es drusciņ gāju karatē un mani cīņas sporta veidi aizrauj. Tad Jānim [trenerim] piedzima meitiņa, viņiem vajadzēja zīdīšanas konsultanti, tad ar viņu iepazinos, viņš bija tik sakarīgs un viņš tik ļoti iedrošināja mani atnākt. Un tā nu viņš netiek no manis vaļā jau piekto gadu," stāstu turpina Jana Biezā.

Viņas organizēts Siltas zupas iesniegšanas punkts Talsos darbojas otro gadu.

"Pagājušā vasarā atnāca šī ideja kā gaismas stars. Dikti ziņās stāstīja par to, ka būs inflācija, būs augsti rēķini, un vienkārši atnāca šī doma, ka Talsos nav zupas virtuves. Tad es ļāvu tai domai nosēsties, ko lai es ar to ideju daru. Sāku ar cilvēkiem runāt, ar sociālajiem darbiniekiem, mums ir ļoti foršas sociālās darbinieces Talsos. Prasīju, vai vajag, ko domā? Tad domāju, kur to īstenot. Nu paši nevar zupu vārīt, ir Pārtikas veterinārā dienesta prasības, nevar tā atstiept katlu un vārīt. Kurš to darīs, kur naudiņu dabūs, cik cilvēki nāks, kā to realizēt?" par ieceres īstenošanu stāsta Jana Biezā. "Pagājušā gadā sākām, respektīvi, es palaidu akciju un nolēmu, ka par iedzīvotāju ziedojumiem... Mums Talsos ir ārkārtīgi stipra kopiena, ļoti, ļoti, ļoti stipra kopiena tādā ziņā, ja ir vajadzīga palīdzība, atbalsts, tiešām atliek vien šo domu palaist, un cilvēki ir ārkārtīgi atsaucīgi.

Es teiktu, tas ir tāds Talsu fenomens: kā kopienai palaist šo vajadzību vai ideju un viss top. Nav bijusi tāda lieta, kas tiek publicēta "Facebook", ko es kā biedrība organizēju, un kas neizdotos.

Visas Ziemassvētku akcijas,  paciņu vākšanas, kas tik to bijis - simtiem lietu, kas ir savāktas, neskaitāmas akcijas, kas ir daudzu gadu gaitā īstenotas, tas viss ir izdevies."