Ko tālāk? Ja tev ir ģimene, māja, mašīna un veiksmīgs bizness, kurp doties, lai sevi pārsteigtu? Mūsu šī vakara viesis iesaka braukt uz Ziemeļpolu un atbildi apstiprina ar paša uzņemtu filmu. Kinorežisors Juris Poškus.

Kinorežisors un scenārists Juris Poškus sākotnēji ieguvis bakalaura grādu lingvistikā Latvijas Universitātē. Pēc tam dzīve Juri aizveda uz Kaliforniju, Losandželosu, kur viņš mācījās Kalifornijas Mākslas institūta Kino nodaļā. Šeit tapušais Jura maģistra darbs - dokumentālā filma “110/120” - ieguva žūrijas balvu kā labākā eksperimentālā filma Annas Arboras (Enarboras) filmu festivālā ASV. Dažus gadus vēlāk tapa nākamā Jura dokumentālā filma - “Bet stunda nāk”, kas arī tika apbalvota, šoreiz gan ar Lielo Kristapu. 

Pēc četriem gadiem par labāko debijas filmu Maskavas, Minskas un Kijivas kinofestivālos tika atzīta Jura pirmā spēlfilma “Monotonija”, nopelnot arī labākā režisora balvu “Lielajā Kristapā”. Arī 2011.gadā radītā spēlfilma “Kolka Cool” tika atzinīgi novērtēta, tā ieguva Grand Prix Sanktpēterburgas starptautiskajā filmu festivālā.

Pavisam nesen savu pirmizrādi piedzīvoja nu jau Jura trešā spēlfilma – eksistenciālā komēdija “Saule spīd 24 stundas”.