Balādes par mīlestību, ilgām un sapņiem. Tā pavisam vienkārši var raksturot viņas dziesmas un šī tematika tik ļoti piestāv arī mūsu raidījumam, tāpēc šovakar Monopolā atliek vien turpināt iesākto, - kantri dziedātāja Linita Mediņa.

Linita Mediņa savu pirmo dziesmu par Vinniju Pūku uzrakstījusi, mācoties Liepājas bērnu mūzikas skolā. Muzikālās izglītības ceļš klavieru klasē turpināts Liepājā, tad studijas Rīgā, un astoņus gadus Linita strādājusi par klavieru skolotāju.

Kantrimūziku iepazinusi, kinoteātrī noskatoties kantri dziedātājas Petsijas Klainas autobiogrāfisko filmu “Saldie sapņi” (“Sweet dreams”). 1992. gadā Linita sākusi dziedāt Igo klubā Liepājā “U.t.t.”, un tur, izpildot savu pirmo solo programmu, vairāki mūziķi viņai ieteikuši pievērsties kantrimūzikai.

Radošajā ceļā Linita sadarbojusies ar Aldi Rulli un grupu “Emburgas zēni”, ar Ivaru Pētersonu, grupu “Austrumkrasts”, piedalījusies Eirovīzijas dziesmu konkursa Latvijas nacionālās atlases finālā ar grupu “Klaidonis” 2007. gadā, visbeidzot ar savu neatkārtojamo balsi darbojas kā solo māksliniece.

Un, lai gan Linita vairākkārt plūkusi laurus Šlāgermūzikas aptaujās, viņai nepatīk, ka Latvijā kantrimūzika tiek jaukta ar šlāgermūziku.