Brīvība, tas ir darbības vārds! Atziņa, kuru taču zinām, bet tā aizvien spēj mūs atkal pārsteigt... Mainās notikumi, cilvēki, tikai ne vērtības, kuras spēj paaudzes un laiku savienot. Šī vakara Monopola viesis - aktieris Kārlis Arnolds Avots.

Aktieris Kārlis Arnolds Avots gaitas teātra pasaulē Kārlis uzsācis pie režisores Annas Švītiņas skolas laikā, pēc tam skolojies Latvijas Kultūras Akadēmijā. 2017.gadā sācis strādāt Valmieras drāmas teātrī, bet kopš 2020. gada ir štata aktieris Dailes teātrī.

Šo gadu laikā Kārlis atveidojis vairākas lomas, piemēram, V. lomu izrādē “Elpa”, par kuru 2020.gadā saņēmis Spēlmaņu nakts balvu kategorijā "Gada debija vai jaunais skatuves mākslinieks".

Plašāku atpazīstamību Kārlis guvis pagājušā gada otrajā pusē, galvenajās lomās uz kino ekrāniem parādoties divās filmās - Staņislava Tokalova darbā "Mīlulis" un Viestura Kairiša filmā "Janvāris". Par Jaža lomu "Janvārī" Kārlis ieguvis Romas Starptautiskā filmu festivāla balvu kategorijā "Labākais aktierdarbs".

Ārpus teātra un kino pasaules Kārli aizrauj arī sports - savulaik spēlējis volejbolu un mācījies Jelgavas novada sporta skolā. Pārstāvējis arī Latvijas U20 izlasi 2015.gada Eiropas čempionātā regbijā.