Man patīk aizspēlēties par dažādām tēmām un izspert pa kādam jokam. Ir forši smaidīt un vēl foršāk, ja izdodas likt smaidīt arī citiem! Tā par ikdienu saka mūsu šī vakara viesis un īpaši šajā laikā smaidam, iespējams, kā nekad ir jātrāpa mērķī. Ikdienā IT speciālists, kurš improvizē uz teātra skatuves un tamborē monstriņus, Kaspars Silavs.

Kaspars Silavs ir no Neretas, un viņa ikdiena aizrit kā informācijas tehnoloģiju jomas speciālistam. Kaspara kaislība ir improvizācijas teātris, ar kuru viņš aizrāvies jau vairāk nekā sešus gadus. Improvizācija noder arī, lai trāpītu smaidā jeb lai katru dienu izdomātu kādu joku, ietērptu to atraktīvā vizuālā noformējumā un nodotu lasītājiem ”Facebook” lapā “Trāpi smaidā”.

Taču līdztekus visam tam jau kopš aptuveni piecu gadu vecuma Kaspars ir aizrāvies ar tamborēšanu. Interesi par rokdarbiem viņš aizguvis no savas mammas, lielas adītājas, bet Kaspara rokās iegūlusi tieši tamboradata, un tā viņš nodevies “amigurumi” jeb japāņu mākslai veidot ar dziju pildītas radības. Tā top pirkstiņlelles, pildīti dzīvnieki un dažādi mošķīši jeb monstriņi. Savas dzīves laikā Kaspars noteikti uztamborējis jau vairāk nekā 1000 rotaļlietu, ko labprāt piedāvā Ziemassvētku tirdziņos un izrāda arī lapā “Monsterito” sociālajos medijos.

Kaspars tamborē sabiedriskajā transportā, ir vadījis meistarklasi bērniem, kopā tamborējot astoņkājus, improvizē, jo dažkārt nemaz nezina, kāds mošķītis rezultātā izskatīsies, nākotnē cer izstrādāt šaha komplektu ar mošķīšiem un galu galā veiksmīgi pierāda, ka rokdarbi var būt arī vīriešu nodarbe, talants un māksla.