Tehnoloģijas medicīnā burtiski katru gadu pārsteidz ar jauniem instrumentiem. Tomēr negaidiet brīnumus, ja šie instrumenti nebūs meistara rokās. Viens no izcilākajiem sava amata pratējiem Latvijā šī vakara viesis Monopolā – plastikas un bērnu ķirurgs, jubilārs Valdis Ģīlis.

Valdis Ģīlis absolvējis Rīgas Medicīnas institūta Ārstniecības fakultāti. Stažējies daudzviet pasaulē - ASV, Kanādā, Vācijā, Spānijā un Krievijā. Karjeras sākumā strādājis par ķirurgu Daugavpils rajona Centrālajā slimnīcā,vēlāk par direktora vietnieku medicīnas jautājumos Nacionālajā rehabilitācijas centrā "Vaivari".

1998. gadā Valdis nodibibināja Lāzerplastikas centru un kļuva par tā vadītāju. Šajā pašā gadā Valdis sāka savas gaitas Saeimā - bijis deputāts no 7. līdz 9. Saeimai, strādājis arī kā Veselības ministrijas parlamentārais sekretārs.

Šobrīd Valdis Ģīlis turpina savas gaitas medicīnā – strādā par plastikas ķirurgu privātā Lāzerplastikas klīnikā, ir Latvijas Estētiskās Lāzerķirurģijas asociācijas prezidents, kā arī vairāku asociāciju – Eiropas Lāzerķirurģijas asociācijas, Latvijas Plastisko ķirurgu asociācijas un Latvijas Bērnu ķirurgu asociācijas – biedrs.