Par jūsu drošību rūpējas sabiedriskie kārtības sargi. Šī frāze gan nāk no seniem laikiem. Šodien tās ir signalizācijas, ātras mašīnas un stipri puiši. Kā klājas mūsu īpašumu sardzei, šovakar Monopolā vaicāsim "Koblenz" drošības vadītājam Raivim Terinkam.

Raivis Terinks izglītojies savulaik specializētajā tiesību zinātņu augstskolā - Latvijas Policijas akadēmijā. Bijis aktīvs arī studiju sabiedriskajā dzīvē, pildot akadēmijas Studentu padomes priekšsēdētāja pienākumus.

Profesionālās gaitas pēc augstskolas turpinājis Valsts policijā, strādājot gan kā kriminālizmeklēšanas inspektors, gan Organizētās noziedzības un korupcijas apkarošanas biroja priekšnieka vietnieks. Strādājis ar universālveikalā “Centrs” 2000. gadā notikušā sprādziena lietu, darbojies privātajās struktūrās, bijis viens no Latvijas tīkla augstākā līmeņa vadītājiem apsardzes firmās “Falck” un “Group 4 Securitas”.

Vēl viens pieturas punkts Raivja dzīvē ir pedagoģiskā darbība - gandrīz sešus gadus bijis lektors Biznesa augstskolas “Turība” Juridiskajā fakultātē. Līdzautors mācību grāmatai “Uzņēmumu drošība”, kas augstskolas “Turība” izdevniecībā klajā laista 2006. gadā.

Kopš 2009. gada Raivis Terinks ir SIA “Koblenz Drošība” valdes priekšsēdētājs un astoņus gadus Latvijas Drošības biznesa asociācijas valdes loceklis.

Un iespējams, ka tieši šobrīd, pandēmijas apstākļos, kad arī apsardzes firmas reaģē uz izsaukumiem dažādu konfliktu dēļ, Raivim īpaši palīdz viņa hobijs gana nopietnā līmenī - riteņbraukšana.