Sauciet mani vārdā un es būšu klāt! Tieši tā arī darīju, un šovakar Monopolā vīrs, kuram ir dzīves prieks, jo viss taču ir tik dažāds. Aktieris, mūziķis, futbola fans un vienkārši radoša personība Kristians Kareļins.

Kas piesaista futbolā?

Kristians Kareļins: Tās ir tieši tās emocijas, kam neesi gatavs. Arī lasot grāmatas, es gūstu emocijas, bet teorētiski es zinu, kā tā grāmata beigsies. Es varu atšķirt pēdējo lapiņu un nokrāpties nedaudz. Arī izrādē es zinu, ar ko viņa beidzas. Sportā bieži vien mēs varam domāt, ka zinām, kā tas beigsies, bet ja gadās pretēji, kad mazie uzvar lielos, tie ir negaidīti pavērsieni. Futbola spēle, sports ir kā teātris, tikai ar ļoti mainīgu scenāriju. Improvizācijas teātris.

Bet kā Kristians izdomā kļūt par aktieri?

Kristiāns Kareļins: Man nebija citas, izvēles, nē, bija, es mēģināju, bet kaut kā visu laiku gāja pa apļiem, pa spirāli. Man ģimene visa tāda: māte - dziedātāja, tēvs - baletdejotājs, vecmāmiņa - aktrise, kur man likties? Par baletdejotāju mēģināju, nē, paldies. Vienu gadu mācījos horeogrāfijas skolā, sapratu, ka nē. Man tā stibas tehnoloģija... Ceturtā klasē aizej, tu daudz ko nemāki un tur baigā disciplīna, ja kaut ko nē, tev var uzšaut ar tādu bambusa nūjiņu. Es - nē, nē, tas nebūs man.

Kristians Kareļins ir beidzis Nacionālā teātra kursu 2011. gadā. Karjeras laikā kā aktieris spēlējis ne tikai vairākos teātros, bet arī filmās un seriālos. Plašāku atpazīstamību Kristians guva, pateicoties viņa atveidotajai Kostjas lomai seriālā “Viņas melo labāk”. Par savu aktierspēli savulaik ticis nominēts arī “Spēlmaņu nakts” balvai. Pašlaik Kristians ir starp Latvijas Nacionālā teātra ārštata aktieriem, spēlē arī teātra klubā “Austrumu robeža”.

 Ārpus teātra pasaules Kristians dzirdams arī mūzikas grupā “Gapoljeri”. Blakus tam Kristians ir izteikts Latvijas futbola draugs - izveidojis futbola draugu komūnu, kā arī futbola podkāstu "Pa pāris kausiem", ir arī videoseriāla "Futbols vispirms" autors.