Latviešu puisis no Rietumiem. Tā emocionāli viņa mūziku raksturo klausītāji un, ai, kā mūsu ausīm to patīkami dzirdēt, jo tā vien šķiet, ka Latvija tik ļoti gaida, kādu, kurš izrausies pasaulē arī no popmūzikas skatuves. Šovakar Monopolā - Chris Noah.

Chris Noah jeb Krists Indrišonoks savu pirmo singlu “Had It All” izdeva 2015.gadā, un tas kļuva par hitu Latvijā. Arī viņa tālākā muzikālā darbība vainagojusies panākumiem - viņa otrais singls “You” kļuva par Latvijā vienu no spēlētākajām dziesmām 2016. gadā un 2017. gadā ieguva Autortiesību Bezgalības balvu. Tam sekoja minialbums “What About Tomorrow?”, kas bija nominēts kategorijā "Labākā debija" Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta mikrofons" 2018. gadā. Šajā pašā gadā Krists sadarbībā ar Lielbritānijas producentu Kristoferu Harisu ierakstīja trīs dziesmas, un viņa mūziku sāka ievērot starptautiski mūzikas blogi. Viena no šīm dziesmām - “Fall Through” kļuva par viņa visvairāk Latvijas Radio stacijās atskaņoto dziesmu.

Arī Krista nākamais albums ticis nominēts"Zelta Mikrofonam" kā labākais popmūzikas albums.

Jau pāris gadus Krists darbojas starptautiskās mūzikas izdevniecības "Sony Music Entertainment" paspārnē. Tomēr mūzika nav vienīgā Krista nodarbošanās - jau vairākus gadus kopā ar draugu Olainē aktīvi darbojas weikparkā "OWAKE!"