Purva bridējs – Edgars. Reiz tā ticis pie sava vārda, ar to izbridis cauri laikam. Šovakar Monopolā jubilārs ar pusgadsimtu senu dzīves stāstu, kurā joprojām mācās mīlēt - Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts.

Uz teātra pasauli pedagogi Edgaru Pujātu virzījuši jau tad, kad viņš mācījies Lutriņu pamatskolā. Tam sekojis Kandavas sovhoztehnikums, pēc tam Valmieras Viestura vidusskola un skolotāja Zigurda Ķestera ieteikums doties uz Liepāju. 1993. gadā ar diplomdarba izrādi “Daudz laimes” Edgars beidzis Liepājas teātra IV studiju un tajā pašā gadā kļuvis par Liepājas teātra aktieri.

Kopš tā laika Edgars izrādēs radījis vairāk nekā 90 lomu. Viņš spēlējis titullomas izrādēs “Lilioms”, “Pērs Gints”, bijis Figaro izrādē “Figaro kāzas”, gan Rūdis, gan Aleksis, gan Dūdars “Skroderdienās Silmačos”, piedalījies arī izrādēs bērniem - Gailis “Neglītajā pīlēnā”, Kaķītis Miltu melderis “Kaķīša dzirnavās”, Jautrulis “Sniegbaltītē un septiņos rūķīšos”. Plašajā lomu sarakstā ir arī Straujups “Agrajā rūsā”, Roberts Hanana izrādē “Hanana”, Edgars Ceplis iestudējumā “Ceplis”, Uldis mūziklā “Pūt, vējiņi!”, Džejs Getsbijs izrādē “Lielais Getsbijs” un daudzi citi tēli.

Divas reizes Edgaram sanācis piedalīties izrādēs, kas veidotas pēc Rūdolfa Blaumaņa darba “Purva bridējs” motīviem, viņa nesenākais veikums ir monoizrāde “Tas arī viss”, tāpat atveidojis lomas Latvijas TV seriālos, piedalījies šovā “Izklausies redzēts” un filmā “Segvārds Vientulis”.

Edgars pats atzīst, ka ir lauku cilvēks, viņam patīk ziemas peldes, pirts rituāli, sulu kūres un makšķerēšana. Edgaru vilina ceļojumi, īpaši Austrumi, viņa sirdslieta ir muzicēšana, tāpēc vaļas brīžos top dziesmas, bet Edgara baznīca un glābēja ir ģimene.