Kā šajos laikos klājas lauku tūrismam? Šovakar Monopolā pērle no Kurzemes, kuru spodrinājuši visa dzimta, bet rotājas ar to ciemiņi no visas pasaules, - atpūtas kompleksa "Kurzemes pērle" valdes priekšsēdētāja Lolita Pole.

Lolitas Poles dzīves ceļš dažādos veidos vijies cauri Kurzemei. Dzimusi Aizputē un skolas gaitas uzsākusi Aizputes vidusskolā. Viens no Lolitas bērnības sapņiem bijis kļūt par veterinārārsti, viņa bijusi īsta dzīvnieku aizstāve un glābēja. Studiju nolūkos Lolita patiešām nonākusi vetārstu kalvē Zemgalē - Latvijas Lauksaimniecības universitātē, tomēr tur izmācījusies par kokapstrādes inženieri. Pēc tam atkal atgriezusies Kurzemē - Talsos, mācījusies arī Kandavas tehnikumā un nu jau ir atpakaļ Aizputes novada Kalvenes pagastā, kur jau vairākus gadus uzņēmusies ģimenes uzņēmuma - atpūtas kompleksa “Kurzemes pērle” - vadības grožus.

Darboties “Kurzemes pērlē” Lolita patiesībā sākusi jau no aptuveni 14 gadu vecuma. Līdztekus saimniekošanai atpūtas kompleksā Lolita nav nolikusi malā savu arodu un hobiju vienlaikus - koka izstrādājumu izgatavošanu. Ziemā, kad lauku tūrismā ir klusāks periods, Lolita kopā ar vīru rada aizvien jaunas idejas meistardarbiem no koka.

Lolitai patīk eksperimenti virtuvē, viņa lieliski gatavo suši un ir izmēģinājusi visdažādāko augu stādīšanu, tostarp godži ogu krūmus.

Viņa ir akvāriju fans, un akvāriju zivīm pat izveidojusi kontu sociālajā vietnē “Instagram”, bet nākotnē Lolita sapņo kopā ar vīru uzbūvēt pati savu māju un izveidot ziemas dārzu ar eksotiskiem augiem.