Kad Dina mācījās Salaspils 1. vidusskolā, pie jauniešiem katru mēnesi viesojās dažādu profesiju pārstāvji. Reiz pie viņiem atbrauca arī vecmāte Astrīda Spilveniece. Kad Dina viņā klausījās, meitenei šķita – ja pasaulē var kaut ko mainīt uz labu, tad tas ir vecmātes profesijā. Kopš tā brīža Dina saprata, ka šis ir viņas ceļš.

Dina Ceple ir mājdzemdību vecmāte un ginekoloģe-dzemdību speciāliste. Viņas īpašais talants ir atraisīt cilvēkos spēju ieklausīties sevī, sajust sava ķermeņa un topošā mazuļa vajadzības. Viņa palīdz atrast kontaktu ar mazuli, lai gaidīšanas un radību laikā māmiņas justu iekšēju mieru.

Dinai pašai ir četri bērni, divi dzimuši stacionārā un divi – mājās. Pirmais piedzima Rīgas Dzemdību namā, otrs – Latvijas Ģimenes centrā un divi jaunākie – mājdzemdībās.

Dina jau vairākus gadus nodarbojas ar tenisa spēlēšanu, spēlē gan viena, gan kopā ar vīru. Jaunākais viņas hobijs ir golfs. Dinai ļoti patīk ceļot un atpūstie pie jūras. Vēl viens no Dinas hobijiem ir adīšana, tas viņu nomierina un dod iespēju palikt ar sevi un savām domām.

Viņa spēj aizmigt jebkurā diennakts stundā bez problēmām, jo darba specifika ir ieviesusi korekcijas viņas dienas ritmā.

Arī mūzika viņai nav sveša, Dina māk spēlēt vairākus instrumentus - klavieres, kokli un ģitāru.