Radīt ir viņas dabā, un daba ir viņas iedvesmas avots. monopolā par raibiem eksperimentiem un pasaulīgu meklējumu vizuālajā mākslā. Saruna ar mākslinieci Ingu Bermaku.

Scenogrāfe un kostīmu māksliniece Inga Bermaka savu māksliniecisko darbību uzsākusi pirms jau vairāk nekā 20 gadiem. Šo gadu laikā Inga veidojusi skices un tehniskos projektus interjera dizainā gan privātiem, gan valsts uzņēmumiem, radījusi vizuālās koncepcijas risinājumus muzejiem, izstādēm, izstāžu stendiem, pilsētvides objektiem, pasākumiem, kā arī piedalījusies gan vietēja, gan starptautiska mēroga izstādēs.

Karjeras laikā Inga sadarbojusies ar vairākiem Latvijas teātriem - Jauno Rīgas teātri, Daugavpils teātri, Valmieras Drāmas teātri, un veidojusi scenogrāfiju un kostīmus daudzām izrādēm. Par savu darbu Inga bijusi  nominēta arī “Spēlmaņu nakts” balvai kategorijā „Gada kostīmu vai grima mākslinieks”. 

Jau 10 gadus Inga strādā radošajā apvienībā "KUDATUDA", ir arī mākslinieku apvienības "Give & Get" jeb "Ņem un dod" dalībniece, kā arī viena no māksliniecēm, kas apsaimnieko Laidu muižu jeb "Radošo visumu". 

Radoša, daudzpusīga, azartiska un izdomas bagāta personība - tā par Ingu saka apkārtējie.