Man vieglāk būtu atbildes parādīt, nekā pastāstīt. Mēs Monopolā to realizēt nevaram, tāpēc mēģinām sīkās detaļas savilkt verbālā reālismā un pavadīt stundu, runājot un klausoties viņa mūziku, kopā ar mākslinieku Jāni Šneideru.

Mākslinieks Jānis Šneiders skolojies Tukuma mākslas skolā, Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolā. Ieguvis bakalaura grādu glezniecībā un maģistra grādu vizuālajā komunikācijā Latvijas Mākslas akadēmijā. Studējis arī Antverpenes Karaliskajā Mākslas akadēmijā. 

Pēdējo gadu laikā Jānis kļuvis par vienu no pamanāmākajiem un arī apspriestākajiem jaunajiem latviešu māksliniekiem.

Savas karjeras laikā Jānis sarīkojis 10 personālizstādes Latvijā, Zviedrijā un Vācijā, piedalījies  vairākās grupu izstādēs. Piedalījies arī dažādos citos projektos, piemēram veidojis medaļu dizainu ""Rimi Rīgas maratona Vasaras mačiem.

Jāņa darbi vairākkārt tikuši arī atzinīgi novērtēti - 2019. gadā saņēmis "Nordic & Baltic Young Artist Award'' balvu glezniecībā, ieguvis Secco Pontanova fonda "Klausa Mihaleca balvu" (Vācija) kā labākais jaunais Austrumeiropas – Baltijas mākslinieks un pavisam nesen nominēts arī pašmāju prestižajai “Purvīša balvai” par personālizstādi "Dzinējs", kas bija skatāma galerijā "Look!" aizvadītā gada nogalē.