Ideja par „Māmiņu Klubu” Sandijai radusies 23 gadu vecumā, kad pieteicies viņas pirmais bērns, dēls Krišjānis. Sandija savu ideju realizējusi dzīvē, un šo 17 gadu laikā „Māmiņu Klubs” piedzīvojis ievērojamu progresu, jo savulaik iecerēts vien kā televīzijas raidījums, taču nu tas apvieno ne tikai TV raidījumu, bet arī izglītojošas lekcijas un nodarbības, bērnudārzu, portālu un dažādus pasākumus gan jaunajiem vecākiem, gan arī sievietēm.

Pati sevi Sandija raksturo kā mīļo mammu.

"Es absolūti esmu nestingrā un mīļā mamma, bet protams, mani bērni var domāt citādi nekā es. Man liekas, ka es esmu ļoti, ļoti mīļa un ļoti daudz brīvības dodoša, bet tai pat laikā, protams, es viņus arī cenšos aprūpēti kā tāda vistu mamma. Nesen mans jaunākais dēls paziņoja, ka es viņu par daudz komandēju,"  stāsta Sandija Salaka.

Viņa dēla aizrādījumu ņēmusi vērā un vienojušies, ka mamma rakstīs dēlam vēstules

Sandija atzīst, ka pati apzināti gatavojas "izkāpt no mammas kurpēm" jeb tam brīdim, kad bērni būs jāpalaiž pasaulē. Nesen pabeigusi 10 nedēļu kursus par pusaudžu vecuma īpatnībām, kas arī pašai palīdzējuši saprast savus bērnus.

"Bērns ļoti mainās savos dažādajos vecumposmos, un man liekas, ka vecākam ir jābūt tām zināšanām, protams, arī tādām sirds zināšanām, jājūt vienkārši savs bērns, jo ne jau viss notiek pēc grāmatas. Bet ir jābūt tādai izpratnei par dažādām vecuma posmu īpatnībām, jo it īpaši pusaudžu laikā viss tik strauji mainās, no tā mazā, aprūpējamā bērna tas pēkšņi kļūst pilnīgi atsevišķs cilvēks ar savām vērtībām," vērtē Sandija Salaka.

"Mans galvenais uzdevums šobrīd ir nevis bērnus aprūpēt, bet mācīt viņiem prasmes, lai viņi varētu rūpēties par sevi paši. Un tas ir diezgan grūti."

Bet Sieviešu festivālu rīkošana savukārt palīdz izprast, ka šobrīd jūtas sievietes.

"Ja pagājušā gadā tieši pirms lielās mūsu dzīves aizvēršanās, kad notika pēdējais Sieviešu festivāls klātienē, mēs prasījām sievietēm, kas dzīvē tev visvairāk šobrīd pietrūkst, lielākā daļa, kādi 80% sieviešu teica, ka viņam ļoti pietrūkst laika sev," atklāj Sandija Salaka. "Bet tagad, kad mēs prasījām to pašu jautājumu, kas tev pietrūkst, tas jau vairs nav tikai laiks sev, tas ir tāds izmisuma sauciens pēc atbalsta, pēc tāda psiholoģiskā atbalsta, jo sievietes pa šo gadu, izrādās, ir vienkārši ārkārtīgi izdegušas savās simts dažādās sievietes lomās, kas ir nākušas klāt."

"Es negribu žēloties, jo, kā mēs zinām, Latvijā sievietes ļoti stipras, vismaz viņas tā par sevi domā un tā uzvedas, bet kad tā atklāti sanāk parunāt un arī anonīmajos pētījumos parādās, ka īstenībā sievietēm šobrīd ir diezgan grūti turēt visu to dzīvi kopā, jo ir pārāk daudz kas uz viņa pleciem ikdienā. Tas garastāvokļa termometrs pa šo gadu ir ļoti, ļoti nokrities.

Domājam, kā to atbalstīt, kā dāmām varētu sniegt kaut kādu prieku, atbalstu," turpina Sandijas Salaka.

„Māmiņu Klubs” ir reāls klubs Rīgas centrā, kas radīts kā savienojoša vide māmiņām ar ārstiem, speciālistiem, ekspertiem un ārējo vidi, kas ietekmē jaunās ģimenes un bērnus. Kluba galvenā misija ir vecāku izglītošana. Savu turpmāko darbību „Māmiņu Klubs” vēlas vērst uz trim svarīgām vērtībām – mīlestību, cieņu un zināšanām. Tieši sievietes tēmai „Māmiņu Klubs” pēdējos gados pievērsies jo īpaši, vēloties palīdzēt sievietēm veicināt pašizaugsmi un ticību savām spējām. Šī iemesla dēļ tiek organizēts Sieviešu festivāls, tajā uzrunājot dažāda vecuma sievietes.

Mācoties Rīgas 49. vidusskolā, Sandija izveidojusi "The Beatles" fanu klubu. Skolas laikā arī izlasījusi visus klasiķus oriģinālvalodās, piedalījusies un turpina piedalīties neskaitāmos kursos un interešu pulciņos.

Viņa braukusi ar koka autobusu pa Nepālas ceļiem, iedziļinājusies kundalini jogas pasaulē un pieveikusi Sv. Jēkaba ceļu svētceļojumā uz Santjago de Kopostelu.

Sandija ir nevainojami korekta darbā, sirsnīga un neaizstājama attiecībās ar saviem mīļajiem.