Mākslas gids. Ar viņu viegli un viedi doties mākslas pasaulē. Šovakar šajā ceļojumā dosies arī Monopols kopā ar Marka Rotko mākslas centra vadītāju Māri Čačku.

Māris Čačka ir ieguvis pedagoģijas doktora grādu, strādājis par lektoru Daugavpils Universitātē. Māris ir arī mākslinieks, kurš kopš 1997.gada ir piedalījies vairāk nekā 80 mākslas izstādēs, no kurām 19 ir bijušas viņa personālizstādes Latvijā un ārvalstīs. Māris Čačka ir arī Mākslas pedagogu apvienības vadītājs, Latvijas Mākslinieku savienības un Grafikas kameras biedrs.

2018.gadā viņa veikumu varēja iepazīt līdz šim apjomīgāko darbu personālizstādē "Noteiktie un nenoteiktie dialogi" Mākslas stacijā "Dubulti" un 2019.gadā Ventspils ordeņa pilī. 

Mārim cilvēks un cilvēciskais ir pamattēmas mākslinieciskajam galarezultātam kompozīcijās. Sava veida autora dienasgrāmata, piezīmes par cilvēkiem, kas ir tepat līdzās. Grafiķis un gleznotājs, kas savdabīgi sapludinājis grafikas izteiksmes līdzekļus ar glezniecības paņēmieniem, lai veidotu savus, īpašos lielformāta gleznu dialogus.

Māris ir viens no Daugavpils Marka Rotko mākslas centra veidotājiem, un kopš 2020.gada 13.februāra ir šī centra vadītājs.