Veicas jau visiem, tomēr dažiem nedaudz vairāk. Tie saņem medaļas uz sporta skatuves un Līgo dienā tiem galvā liek Jāņu vainagus. Mūsu šī vakara viesis ir starp viņiem – cilvēks, kurš visu mūžu cenšas pārdziedāt Dziesmu svētku kopkori. Virsdiriģents un dziedātājs Mārtiņš Klišāns.

Mārtiņš Klišāns savu pirmo profesionālo muzikālo izglītību ieguvis, dziedot Emīla Dārziņa mūzikas skolas zēnu korī un beidzot kordiriģēšanas klasi Emīla Dārziņa speciālajā mūzikas vidusskolā. Tālāk izglītojies kordiriģēšanā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, studiju laikā kā dziedātājs piedalījies Štutgartes Baha akadēmijas meistarklasēs. Vēlāk zināšanas papildinājis arī pasaules kordiriģentu konferencē Prinstonā, ASV.

Karjeras laikā Mārtiņš bijis diriģents vairākiem koriem, piemēram "Juventus", “Beverīna” un "Sacrum", kā vokālists darbojies "Rīgas vokālajā grupā" un kamerkorī “Ave Sol”.

Bijis gan Latvijas skolu jaunatnes dziesmu svētku, gan Vispārējo latviešu Dziesmu svētku virsdiriģents. Bijis arī viesdiriģents ārvalstīs. Šobrīd Mārtiņš ir Rīgas Doma zēnu kora diriģents un mākslinieciskais vadītājs un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas docents kora diriģēšanas katedrā.

2015. gadā Mārtiņš ieguvis Triju Zvaigžņu ordeni par nopelniem izglītības un kultūras darbā un nozīmīgu ieguldījumu zēnu koru dziedāšanas tradīcijas kopšanā Latvijā.

Neskatoties uz savu aizņemto dienas grafiku mūzikas pasaulē, Mārtiņš atrod laiku arī vaļaspriekiem - fotografēšanai, filmēšanai un montāžai.