Juvelierizstrādājumu zīmols „Verba” (latīņu valodā „vārdi”), kuru ir radījusi rotu dizainere Anna Fanigina, pastāv no 2001. gada. Vārds ir galvenais impulss rotu radīšanai, tādēļ katra rota nes kādu latīņu vārdu vai frāzi. Latīņu valoda ar saviem dziļajiem un lakoniskajiem izteiksmes līdzekļiem veido savdabīgu kodu bezgalīgajā ziņojumu plūsmā, kas cenšas nonākt līdz cilvēcei iekalti gredzenos, auskaros, brošās… „Verba” estētika balstās uz formu askētismu, vienkāršību un caurspīdīgumu.

Tagad Anna Fanigina ir pievērsusies arī smaržām, bet viņas izglītība ir saistīta ar matemātiku un fizikas un matemātikas studijām Latvijas Universitātē.

Anna Fanigina: Matemātiskā pagātne deva ļoti foršu sajūtu, ka esi klāt kaut kādā veidā pasaulei. Jo tālāk, jo vairāk saprotu, ka matemātika ir ideāla pasaule, kur viss ir loģiski un saiet, kā vajag. Visu var prognozēt. Protams, ir tālie punkti, kur vēl tikai zinātnes doma aiziet. Sajūta no matemātikas ir kā Ēdenes dārzs, ideāls.

Tagad, kad es kaut ko cenšos radīt skaistu, es smeļos tajos ideālos, no debesu augstumiem kaut ko noķert un translēt uz zemi. Tas ir tāls salīdzinājums. No otras puses matemātika man deva kārtības sajūtu un arī principus, ko arī vienmēr saku dizainā, ir nepieciešamības un pieteikamības princips, kas ir ļoti svarīgs dizainā. Tur daudz kopīga.

Tagad formāli no matemātikas maz atceros, neskatoties uz to, ka sešus gadus nostrādāju par matemātikas pasniedzēju Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā. Tās ir brīnišķīgas atmiņas un brīnišķīga sajūta.

Aizvadītajā gadā māksliniece starptautiskajā Baltijas rotu izstādē Lietuvā saņēma gan „Grand Prix”, gan „Publikas simpātiju balvu”.

Anna Fanigina bija Latvijas simtgades oficiālo dāvanu autore. Tās tika pasniegtas Latvijas viesiem un diplomātiem, starp kuriem Dānijas kroņprincis Frederiks un Dānijas kroņprincese Mērija, Lielbritānijas princis Edvards un grāfiene Sofija un Viņa Svētība pāvests Francisks.