Šefpavārs Havjers Garsija savulaik atsauksmēs rakstījis: „Pateicos ārstam Uldim Krustiņam un viņa komandai par savu „atgūto” labo roku. Man, kā šefpavāram, tā ir galvenais darba instruments. Tagad varu atkal iepriecināt savus klientus ar garšīgi pagatavotām maltītēm.”

Uldis Krustiņš nāk no izcilas mediķu dzimtas, un Mikroķirurģijas centrā viņš strādā no 2006. gada. Viņš veic operācijas plaukstas ķirurģijā, kā arī traumatoloģijā un ortopēdijā, specializējies artroskopijas, plaukstas locītavas problēmu un deformāciju ķiruģiskā ārstēšanā. Kopā ar Latvijas Mikroķirurģijas centra autoru kolektīvu sarakstīta arī grāmata „Plauksta – izmeklēšana un diagnostika”. Tas ir ceļvedis rokas ķirurģijā, kas kalpo kā palīgs medicīnas studentiem, rezidentiem, ģimenes ārstiem un speciālistiem.

Uldis Krustiņš sevi kā profesionālu mediķi ir pilnveidojis piedaloties dažādās profesionālās aktivitātēs un kursos, tādās valstīs kā Vācija, Austrija, Šveice, Amerika, Krievija, kā arī neskaitāmi daudz konferencēs Latvijā un ārpus tās robežām.

Šogad Uldis pabeidzis doktorantūras studijas, un jau nākamajā gadā varēs aizstāvēt savu praktisko darbu par divu metožu salīdzinājumu plaukstas kaulu lūzumu ārstēšanā ar artroskopijas palīdzību.

Uldim ir arī paša izveidots un sakopts dārzs, kā arī interese par zinātni.