Ja tu pareizi kusties, pareizi elpo un pareizi domā – tava veselība uzlabosies. Šīs trīs lietas – Trīs Dārgumi – ir ķīniešu tradicionālās veselības veicināšanas sistēmas Ci Gun (latviski – ciguns) sastāvdaļas. 'Ci' ķīniešu valodā ir dzīvības spēks, enerģija, un 'Gun' – mērķtiecīgs darbs. Tātad 'Ci Gun' – tas ir darbs ar dzīvības enerģiju. Latvijas kontekstā ciguna metodi mēs saprotam kā atveseļošanās vingrošanu, atbrīvotu no svešas mistikas un reliģiskiem uzskatiem, metodoloģiski pielāgotu mūsu zemes cilvēka mentalitātei.

Ārstnieciskais ciguns ir oficiāli apstiprināta metode, un sertifikātu tās izmantošanai izsniedz Latvijas Ārstu biedrība. Patlaban medicīnas ciguna elementus aktīvi izmanto arī fizioterapeiti. RSU Tālākizglītības fakultātē ārstniecības personas var apgūt medicīnas cigunu.

Igors Kudrjavcevs ir sertificēts ārsts un Austrumu medicīnas speciālists. Viņš sarakstījis sešas grāmatas par Dieva spēku, enerģijām un atveseļojošo vingrošanu. Izveidojis arī skolu „Saules ceļš”, lai sniegtu zināšanas par harmoniju un veselību.