Intravertais domātājs. Šie vārdi nenāk pirmie prātā, satiekot cilvēku, kurš ikdienā vada radio raidījumu un vadot pasākumu liek smieties visai zālei. Kādu personību satiekam šī vakara Monopolā vaicāsim improvizācijas aktierim, radio raidījumu vadītājam Kasparam Breidakam.

Kaspars Breidaks atzīst, ka viņam vislabāk patīk būt ceļā no vienas skatuves uz otru.

"Ja man būtu tikai viena skatuve, es nedomāju, ka būtu tik aizrautīgs šo darot. Tieši tā dažādība, tā pārslēgšanās ir tā, kas manī rada to prieku. Tas, ka varu no rīta iesākt dienu ar citu cilvēku iztēles ampelēšanos un spēlēšanos. Es viņu iztēlē eksistēju, nekur jau citur diži. Ja tu klausies radio, tu man uztici savu iztēli. Pēc tam kļūt redzamam, tuvākam un redzēt arī, ko citi cilvēki piedzīvo.

Vasarā kolosāli - no rīta ēters un skrienu vadīt kāzas. Redzu visus tēvus, kas raud un ved savas meitas pie altāra. Tad es ieraugu to pasauli, ko tikko uzrunāju. Tur ir tas foršais - es no rīta pamodinu un tad redzu, ko pamodināju. Tur tas spēks ir," atzīst Kaspars Breidaks.

Kaspars sākotnēji mācījies reklāmas menedžmentu augstskolā RISEBA, strādājis kā fotogrāfs, taču vēlāk dzīves ceļi viņu aizveduši līdz Čikāgai, kur apguvis improvizāciju Čikāgas improvizācijas teātrī “The Second City”.

Uz skatuves Kaspars darbojas jau vairāk nekā 13 gadus. No 2009. – 2019. gadam uzstājies un bijis viens no veidotājiem Improvizācijas šovā “Spiediens,” bijis arī viens no “Improv Comedy Riga” veidotājiem. Kaspars regulāri pasniedz improvizācijas mākslu arī citiem un uzstājas Eiropas lielākajos festivālos Portugālē, Spānijā Francijā, Vācijā un Dānijā.  

Ārpus improvizācijas Kaspars vada kāzas un citus pasākumus. Jau vairākus gadus Kaspars  ir arī Radio SWH  rīta programmas "Tik Tik Tik" ētera balss. Nereti varam viņu redzēt arī TV ekrānos.

Ārpus visa šī Kaspars ir radījis arī Dzīvesprieka skolu.

Brīvajā laikā Kaspara aizraušanās ir motocikli un skvošs. Savulaik deviņus gadus spēlējis grupā bungas, kā arī sešus gadus – florbolu.

 

Kaspara Breidaka izvēlētās dziesmas:

  1. Kautkaili. "Personas kods"
  2. Laika suns. "Nav kur iet"
  3. Sudden Lights. "Mēs turpināmies"
  4. Fleetwood Mac. "The Chain"