Jūsu sirdis ir mūsu sirdis - tā savu ikdinas darbu tiešā un pārnestā nozīmē raksturo Monopola viesis, kurš savu pieredzi pēc vairākiem  gadiem Vācijā atvedis uz Latviju, - internists un kardiologs Roberts Feders.

Kardiologs, internists, izvērstas ehokardiogrāfijas speciālists un Rīgas Stradiņa universitātes docētājs Roberts Feders nāk no Bauskas.

Absolvējis viņš Rīgas Valsts 1. ģimnāziju, studējis medicīnu Rīgas Stradiņa Universitātē. Vienu no studiju gadiem aizvadījis arī Charité Universitātē Berlīnē. Medicīnas studiju laikā Roberts bijis aktīvs Latvijas Medicīnas Asociācijas biedrs un devies profesionālajās apmaiņas programmās uz Slovākiju un Ungāriju.

Roberts kopš 2011. gada praktizē Berlīnē, Vācijā. Kardioloģijas un internās medicīnas rezidentūru Roberts pilnībā izgājis Vācijā. Strādājis Charité Universitātes klīnikā, Vācu sirds centrā un Vivantes klīnikā Berlīnē. 

2019. gadā Roberts atgriezies Latvijā un atvēris savu kardioloģijas privātpraksi. Roberts sniedzis patiesi lielu ieguldījumu Latvijas medicīnas attīstībā, gan bagātinot to ar Rietumeiropā gūtajām zināšanām, gan, piemēram, tulkojis un izdevis vācu medicīnas autora Gerda Herolda kardioloģijas grāmatu un dibinājis Latvijas Medicīnas attīstības fondu.

Ārpus intensīvās darba dzīves, Roberts labprāt aizraujas ar sportu, piemēram, spēlē tenisu.