Kārļa Auzāna ceļi mūzikas pasaulē sākušies Jāzepa Mediņa mūzikas skolā, tālāk veduši uz Emīla Dārziņa mūzikas skolu. Pēc tam Kārlis studējis Latvijas Mūzikas akadēmijā. Maģistrantūras laikā skolojies arī ārpus Latvijas – Erasmus programmā Vācijas pilsētā Ķelnē. Savukārt pēc maģistrantūras Mūzikas akadēmijā apguvis menedžmentu arī Hamburgas Mūzikas un teātra augstskolas un Latvijas Kultūras akadēmijas kopīgajā studiju programmā “Starptautiskais mediju un kultūras menedžments”, iegūstot vēl vienu maģistra grādu.

Karjeras laikā Kārlis izaudzis par ievērojamu čellistu. Komponējis mūziku gan Latvijā, gan ārvalstīs uzņemtām filmām, tostarp  filmai "Snaudošais zvērs" ("Tagurpidi torn", rež. Jāks Kilmi), "Gads pirms kara" (rež. Dāvis Sīmanis) un "Emīlija. Latvijas preses karaliene”. Radījis arī oriģinālmūziku daudzām izrādēm Dailes teātrī un Liepājas teātrī, kā arī mūziku pasākumiem.

Kārlis ir arī grupu "Melo-M" un "Autobuss debesīs" dalībnieks, spējot apvienot akadēmisko mūziku ar modernākiem mūzikas virzieniem​​​​​​​​. Ir arī Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības (LaIPA) padomes loceklis.