Šī vakara Monopolā cilvēks, kuru daudzi pamatoti sauc brīnumdari. Ar savām zināšanām un enerģiju viņš spēj atdot dzīvības un iespēju saviem pacientiem atgriezties ģimenē un sabiedrībā. Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas sirds ķirurgs, asociētais profesors Uldis Strazdiņš.

Sirds ķirurgs Uldis Strazdiņš. ieguvis ārsta grādu Rīgas Medicīnas institūtā, kā arī medicīnas zinātņu doktora grādu Rīgas Stradiņa universitātē. Stažējies sirds ķirurģijas klīnikā Vācijā (Deutsches Herzzentrum Berlin) un joprojām regulāri pilnveidojas, apmeklējot Eiropas un pasaules kardiotorakālo ķirurgu kongresus un kursus.

Sākotnēji vairāk nekā septiņus gadus strādājis par skolotāju medicīnas skolā, taču nu jau gandrīz 35 gadus Ulda darba vieta ir Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca, un jau vairāk nekā 27 gadus Uldis ir virsārsts akūtajā sirds ķirurģijā.

Uldis savas zināšanas turpina nodot tālāk kā Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes asociētais profesors. Iepriekš Latvijas Universitātē pasniedzis lekcijas, vadījis dažādas nodarbības un bijis arī  studentu klīnisko prakšu vadītājs.

Empātija, iejūtība un mērķtiecība - šie ir tikai pāris no atslēgvārdiem, kas raksturo Uldi.