Es gribu padarīt, baudīt savus darba augļus un, ja vēl varu nopelnīt, tad ko vairāk... Šovakar Monopolā cilvēks, kurš spējis augstu lidot un krist uz kājām, viens neatkarīgās Latvijas biznesa simboliem - uzņēmējs Gunārs Ķirsons.

Daudziem Gunārs Ķirsons saistās ar restorānu tīklu "Lido", citi viņu pazīst arī no sporta pasaules. Savas karjeras laikā Gunārs izmēģinājis vairākus darbus - strādājis par galdnieku, atslēdznieku, tehniķi noformētāju, bijis arī bārmenis dažādos restorānos.

Vēlāk Gunārs Ķirsons kļuva par uzņēmēju - pirms 35 gadiem dibinājis kooperatīvu "Lido", vēlāk - "Lido" bāru, pēc tam arī kļuvis par uzņēmuma Lido īpašnieku un izveidojis to par lielāko restorānu tīklu Latvijā. Šī gada vasarā kopā ar mazdēlu Gunārs atvēris ātrās ēdināšanas tīklu "Cherry Fix".

Gunāram sirdij tuva ir arī sporta pasaule - viņš ir trīskārtējs Latvijas čempions sambo, bijis arī Baltijas valstu čempions, kā arī ieguvis melno jostu džudo. Pirms 17 gadiem Gunārs Ķirsons nodibinājis džudo klubu "Lido", un četrus gadus vēlāk ievēlēts arī par Latvijas Džudo federācijas Valdes priekšsēdētāju.