Mazāk ir labāk. Un izrādās, ar maziem soļiem ejot var tālu tikt. Tā mūsu viešņa izstaigājusi lielu daļu pasaules, atvedusi jaunas atziņas un filmas. Šovakar Monopolā tiekamies ar vides aizsardzības organizācijas "Zaļā brīvība" projektu vadītāju Ingrīdu Strazdiņu.

"Zaļajā brīvībā" Ingrīda ir jau daudzus gadus, un strādā pie projektiem, kas saistīti ar klimata taisnīgumu. Jaunākais projekts ir filma "Ūdens ir dzīvība" divās daļās -  "Masaju stāsts jeb lietu gaidot" un "Koraļļus glābjot" -, kas stāsta par Kenijas izaicinājumiem klimata pārmaiņu sakarā. Šajā projektā Ingrīda vadījusi filmēšanas grupas darbu un piedalījusies filmas stāstu scenāriju sagatavošanā.

Tāpat Ingrīdai ir cieši kontakti ar kopienu Ganas ziemeļos, kas pin grozus un Ingrīda sadarbībā ar Igaunijas kolēģiem veicina šo grozu pārdošanu mūsu valstīs, lai tās atbalstītu. 

Vēl Ingrīda aktīvi iesaistījusies Ikšķiles Brīvās skolas darbībā, ir klātesoša tajā jau kopš skolas izveidošanas un šobrīd palīdz vadīt Meža dienas skolēniem, kuru ietvaros bērni apgūst dažādus mācību priekšmetus mežā.

Brīvajā laikā Ingrīda labprāt pavada laiku kopā ar ģimeni un ceļo.