Covid pandēmija. Aizvien vairāk ļaudis runā ne vairs par pašu slimību, bet sekām, gan medicīniskām, gan psiholoģiskām. Dažas no atbildēm var sniegt raidījuma viešņa – klīniskā psiholoģe un kognitīvi biheiviorālā terapeite Kristīne Dūdiņa.

Kristīne Dūdiņa mācījusies Latvijas Universitātē, Karolinskas institūtā Zviedrijā un Telavivas universitātē Izraēlā. Ieguvusi maģistra grādu psiholoģijā, klīniskās psiholoģijas apakšprogrammā.

Kristīne konsultē veselības centrā “Vivendi”. Paralēli tam Kristīne ir arī pasniedzēja Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātē.

Piedalījusies vienaudžu savstarpējās vardarbības izpētē Latvijas skolās, izstrādājusi indikatorus drošas skolas vides veidošanai un mobinga novēršanai politikas veidotājiem, izstrādājusi un vadījusi apmācības vairāk kā 30 Latvijas skolās par mobinga tēmām.

Ārpus darba lietām, Kristīne ir atbalsta plecs arī saviem draugiem – viņai vienmēr var “izkratīt sirdi”, aprunāties. Viņa nekad neatteiks palīdzību un spēs atrast risinājumus problēmām jebkurā dzīves situācijā.

Draugi Kristīni raksturo kā apņēmīgu un sirsnīgu cilvēku, kā savu drošo vietu gan priekos, gan bēdās.