Mūsu šī vakara viešņa, iespējams, meklējot laimi, trīs reizes radikāli mainījusi savu profesiju un paralēli dzīvi. Bet kas ir laime un kā to atrast, vaicāsim rakstniecei, grāmatas "Izaudzēt laimi" autorei Lailai Jembergai.

Rakstniece, koučs un “Dr.Jemberga” valdes locekle Laila Jemberga ir ieguvusi ārsta pediatra izglītību un maģistra grādu Latvijas Medicīnas akadēmijā.

Karjeras laikā Laila darbojusies vairākās profesijās un amatos - strādājusi sabiedrisko attiecību un žurnālistikas jomā, bijusi sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja un speciāliste uzņēmumos "Stendera ziepju fabrika", "Belokon holdings", "PR stils", kā arī televīzijas žurnāliste un finanšu ziņu moderatore "NTV5", "RBS TV" un "LNT".

Jau vairāk nekā 16 gadus Laila konsultē vadītājus par motivācijas un stresa tēmām saistībā ar neirozinātni un vada dažāda mēroga pasākumus par šiem tematiem, kā arī raksta internetā savu profesionālo blogu vadītājiem par motivēšanu un apzinātību.

Laila izveidojusi arī uz darbinieku vajadzībām orientētu tehnoloģiju “Kā kļūt par tādu vadītāju, kāds vajadzīgs tieši jūsu padotajiem” un nodrošinājusi tā ieviešanu vairākās pašvaldības iestādēs un uzņēmumos. Viņa ir arī lielākās starptautiskās profesionālās biedrības personības izaugsmes treneriem “CoachVille” dalībniece.

Lailu var saukt arī par rakstnieci - nesen klajā nākusi viņas debijas grāmata “Izaudzēt laimi!”