Es nezinu laiku, kad modei nav bijis zelta laikmets. Ar šiem mūsu viešņas vārdiem mēs Monopola sarunā šķīrāmies pirms septiņiem gadiem. Kas mainījies un vai šie vārdi atbilst arī šī brīža sajūtām, vaicājam modes dizainerei, Latvijas Mākslas akadēmijas docentei Indrai Komarovai.

Interese par apģērbu šūšanu Indrai radusies jau bērnībā, un pirmās zināšanas viņa ieguvusi no vecmāmiņas māsas. Pēc tam skolojusies Rīgas dizaina un mākslas vidusskolā un studējusi Mākslas akadēmijā. Nu Mākslas akadēmijā Indra savas zināšanas nodod tālāk studentiem.

Modes jomā ar klientiem Indra sāka strādāt jau studējot: šuva līgavu kleitas, ziemas mēteļus, strādāja par stilisti, piedalījās TV raidījumu veidošanā. Veidoja arī Mākslas akadēmijas modes nodaļas studentu darbu skates. Vēlāk tapa kreklu konstruēšanas bizness "I’M your shirt", un pēc kāda laika tas pārtapa zīmolā “Talented”.

Paralēli Indra strādā arī ar korporatīvajiem klientiem, piemēram radījusi apģērbu mobilo sakaru operatora "Bite" tirdzniecības salonu darbiniekiem, a/s "Dzintars" veikalu pārdevējām un radījusi "Lido" korporatīvo apģērbu. Savulaik veidojusi arī skatuves tēlu etnomūzikas grupai  “Tautumeitas”.

Radoša, dzīvespriecīga, atbildīga un unikāla - tā Indru raksturo draugi.