Šovakar Monopolā par medicīnas iekārtām, kas gadu no gada, šķiet, kļūst aizvien gudrākas, reizē aizstājot un mainot ārstu profesiju. Par to, ar kādu mašīnu braucam medicīnas laukā saruna ar uzņēmuma "Arbor Medical korporācija" vadītāju Daci Rātfelderi.

Uzņēmēja Dace Rātfeldere mācījusies Tartu Universitātē, kur ieguvusi sporta ārsta kvalifikāciju. Savu profesionālās izaugsmes ceļu sākusi jau 18 gadu vecumā - vispirms strādājusi Tartu Universitātes slimnīcas reanimācijas nodaļā, pildot sanitāres un medmāsas pienākumus. Vēlāk Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā strādājusi par ārsti anestezioloģi.

1995. gadā Dace sāka strādāt igauņu medicīnas iekārtu kompānijā, bet 2001. gadā izveidoja savu uzņēmumu - Latvijas kompāniju SIA “Arbor Medical korporācija”, kurā kā valdes locekle strādā joprojām. Teju 22 gadus laikā šī kompānija izaugusi par ietekmīgu uzņēmumu, kas ieņem stabilu vietu medicīnas iekārtu un piederumu tirdzniecībā, sniedzot savus pakalpojumus teju ikvienai medicīnas iestādei Baltijas valstīs.