Draugi, mēs darām tagad un tā katru dienu! Monopols pieķeras šiem vārdiem un uz sarunu aicina vienu no veiksmīgākajiem mūzikas projektu dziedātājiem Latvijā - mūziķi Emīlu Balceri.

Dziedātājs, grupu "Musiqq" un "Bermudu Divstūris" dalībnieks Emīls Balceris savu dziedātāja karjeru uzsācis studijā "Aprīļa pilieni". Bijis vairāku starptautisku konkursu godalgoto vietu ieguvējs. Emīls piedalījies arī vairākos iemīļotos TV šovos, piemēram "Latvijas talants", kā arī "Koru kari", kur bijis Liepājas sarkanā kora sastāvā.

Pirms teju 15 gadiem Emīls kopā ar Maratu Ogļezņevu apvienojās mūzikas grupā "Musiqq". Šis sastāvs izpelnījies lielu sabiedrības atzinību - jau savā dibināšanas gadā grupa uzvarēja "Muzikālajā bankā" ar dziesmu "Abrakadabra", kā arī tika nominēta 2009. gada Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai.

Gadu vēlāk klajā nāca debijas albums “Šī ir tikai mūzika”. Savukārt vēl pēc gada "Musiqq" sastāvā Emīls svinēja uzvaru “Eirodziesmā” un pārstāvēja Latviju 2011.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā.

Arī "Bermudu Divstūra" sastāvā Emīlam izdevies iekarot daudzu latviešu sirdis, un grupas popularitāte gadiem ejot tikai aug.

Pavisam nesen Emīls kopā ar sievu realizējis ideju par savu biznesu -  atpūtas mājas “Bernāti” izveidi Liepājas pusē. Brīvajā laikā Emīls labprāt aktīvi nodarbojas ar sportu.

Mērķtiecīgs, talantīgs cilvēks un vienkārši labs draugs, uz kuru var paļauties jebkurā dzīves situācijā - tā par Emīlu izsakās draugi.