Smaids, mūzika un kustība. Tik vienkārša savienība, kas spēj iedvesmot ikvienu pašos grūtākajos brīžos un laikos. Šovakar saruna Monopolā tam pilnīgs apliecinājums, jo mūsu viešņa - mūziķe un "bodyART" instruktore Anita Rezevska.

Anita Rezevska ir starptautiskās "bodyART Latvija" filiāles, "Latvija bodyART" skolas izveidotāja un arī bērnu mūzikas komponiste un producente.

Savā dziļākajā būtībā Anita viennozīmīgi, ir radoši mākslinieciska dvēsele. Nespēj savu dzīvi iedomāties bez ģimenes un tās tradīcijām, kustībām, dejas, mūzikas, mākslas un labām grāmatām. Viņu aizrauj, saviļņo un iedvesmo daba visās tās izpausmēs, kā arī sirsnīgi, talantīgi un dzīvesgudri cilvēki.

Jau no agras bērnības kustības savienojumā ar mūziku ir bijušas Anitas svarīgākais pašizpausmes veids. Jau vairāk nekā 10 gadus, vadot Starptautiskās "bodyART" skolas oficiālo filiāles skolu Latvijā – "Latvijas bodyART" skolu, Anita ir īpaši specializējusies un pārstāv šveiciešu horeogrāfes un starptautiskās jogas meistares Aleksas Lī izveidoto funkcionālo treniņu sistēmu “bodyART”.