Par vienu no populārākajiem Latvijas dziedātājiem Igo kļuva 1980. gados, kad dziedāja grupās „Līvi” un „Remix”. 1990. gados viņš uzsāka solo karjeru. Mūziķis un uzņēmējs Igo ir bijis sava laika atmodas simbols, mūsdienās ir nepārspēta skatuves personība, tādēļ katra viņa dziedātā dziesma ir sava laika ikona. Tagad Igo veidotajā mūzikas un mākslas centrā “Ceplis” Bauskas novada Mežotnes pagastā vasaras beigās zemgalieši varēja iepazīt kurzemnieku tradīcijas. Arī savus tālākos plānus Igo saista ar celtnes attīstīšanu Mežotnē, pašā Lielupes krastā. Tas ir sens, 1897.gadā celts kaļķa ceplis – savdabīga dizaina ēka, kurai gan nav piemērots kultūrvēstures pieminekļa statuss. Tur esot dedzināti pat ķieģeļi, kas kalpojuši Mežotnes pils tapšanā. Cepļa īpašā pazīme ir 31 metru augsts tornis.

Savukārt Latvijas Radio vēstures dokumentos ir rakstīts, ka no 2007. gada Latvijas Radio 1 Igo ir vadījis autorraidījumu "Izvēlies un stāsti". Un kopš 2011. gada Igo vadīja mūzikas raidījumu "Domāts, darīts", kurš arī sākotnēji skanēja Latvijas Radio 1. programmā. 

"Es ceru, ka katrs, kurš bija viesos kādā no maniem raidījumiem, palika apmierināts par to, kā viņš skan, kā visas aizdomīgās vietas, neveiklības tika skaisti izņemtas ārā, un raidījums skanēja tādā ideālā formā," vērtē Igo.

Igo atminas, ka vēl pirms darba Latvijas Radio viņš vadījis raidījumus radio un televīzijā, bet to pamatā bijis scenārijs, ko izstrādājis kāds cits.

"Šie abi raidījumi - "Izvēlies un stāsti", un "Domāts, darīts" bija autorraidījumi, tātad es veltīju lielu laiku tam, lai šie raidījumi taptu ierakstīti tā, ka es gribu. Lai mēs varētu viņus samontēt pēc ieraksta vajadzīgajā izmērā, paliekot "garšīgus" fonus apakšā un vienmēr arī sevi nedaudz pārsteidzot, kur nu klausītājus," atminas Igo.

"Tādēļ, no vienas puses, bija arī liels pārsteigums, kad jau pēc pirmajiem raidījumiem mani pārsteidza ziņa šeit, Latvijas Radio, ka raidījums, kas ir noskanējis, ir atzīts par mēneša labāko raidījumu," turpina Igo. "Es tikko esmu sācis un pēkšņi še tev, ja! Nu šādu godu man ar raidījumiem izdevās piedzīvot četras reizes. Un tas, protams, iedvesmo."

"Bet ir bijuši arī pārsteigumi, kad man labi zināmi un mīļi draugi nokļuvuši studijā raidījuma laikā tik ļoti mēdza aizklīst no izvirzītās tēmas, ka pēc tam mums ar Noru Micpapu diezgan grūti nācās pa vārdam, pa teikumam ievirzīti atpakaļ. Tur atkal tas lieliskais stāsts par montāžas iespējām," bilst Igo.

Runājot par darbu Latvijas Radio, Igo norāda, ka vēl pirms vadīt raidījumus viņš strādājis Latvijas Radio kā solists 80.gados. Tas bija grupas "Remix" laiks.