Viņš sevi mīl un saka, ka tamdēļ kļūst skaistāks! Monopols tāpēc nevar palikt vienaldzīgs un uz sarunu aicinājis cilvēku, kuram noteikti vēl ir kāds labs padoms, - mūziķis, aktieris, TV programmu vadītājs Nauris Brikmanis.

"Manas lielās lietas ir ģimene un karjera," atklāj Nauris Brikmanis, bet par sevi saka: "Multimākslinieks ir vienīgais vārds, kā sevi varētu raksturot."

Nauris jau kopš skolas gadiem ir darījis daudz un dažādas lietas, bijis ļoti aizņemts un noslogots.

"Vispār mans pirmais darbs bija Operete. Man darba grāmatiņu atvēra trīs gadu vecumā, es tēloju "Paukā un Šmaukā" pelīti. Mana pirmā režisore ir Vera Singajevska. Tāpēc arī visa tā skatuve man ir no pašiem pirmsākumiem," atklāj Nauris Brikmanis.

"Zinu, ļoti daudziem cilvēkiem nepatīk vārds multimākslinieks, bet tas laikam ir vienīgais, kā es varētu raksturot. Arī tad, kad es mācījos skolā, man pirmais orķestris bija septiņos no rīta, simfoniskais bija astoņos no rīta. Es īsu brīdi simfoniskajā. Tad pēc tam bija vēl viens orķestris, tad Mateja baznīcā es vienu laiku arī vēl spēlēju orķestrī. Es klarneti nospēlēju 11 gadus, izbraukāju Eiropu pa konkursiem, bija fantastisks periods ar pūtēju orķestra "Auseklītis". Jā, mēs ierakstījām albumu," stāsta Nauris Brikmanis.

Puikas gados neizpalikušas arī asaras par to, ka vairāk negrib nodarboties ar mūziku, spēlēt instrumentu. Pa vidu bijušas arī citas nodarbes, piemēram, teātra spēlēšana teātra studijā "Vinnijs", basketbola treniņi

"Man nebija laika muļķībām skolas laikā, es biju aizņemts jau no septiņiem rītā līdz astoņiem vakarā," stāsta Nauris Brikmanis. ""Man pēdējais orķestris bija sešos vakarā otrdienās, ceturtdienās. Trešdienās bija teātra studija, pirmdienās, piektdienās - basketbols un tad vēl, protams, specialitāte, klarnete, kas ir pa dienu pēc mācībām, tur divas stundas jāiet trenēties."

Nauris neslēpj, ka lielā aizņemtība un noslodze ietekmējusi arī veselību.

"Es domāju, ka tas viss sasummējās, man tas ķermenis nogura, nogura, nogura. Es viņu forsēju, forsēju, bet tajā laikā jau to nejūti, jo tu esi jauns un visu vari," atzīst Nauris Brikmanis. "Un tad es atceros, pēc eksāmeniem vidusskolā es novadīju savas pirmās kāzas, un bija baigā balle kopā ar tiem tiem kāziniekiem, arī ar grupu nospēlēju, tad es sāku arī bungas spēlēt. Pagulēju mašīnā un braucu spēlēt festivālā nākamajā dienā. Tā bija pirmā reize dzīvē, kad es tā īsti iepazinos ar enerģijas dzērienu. Sadzeros divas trīs bundžiņas, nospēlēju visu, ir tas enerģijas dzēriens, atbraucu mājās un saļimstu koridorī. No tā laika es to savu nervu sistēmu esmu tā sagrozīs, ka ir ļoti grūti atgriezt atpakaļ." 

Nauris ir absolvējis Ekonomikas un kultūras augstskolu. Karjeras laikā viņš darbojies vairākos šovos un TV raidījumos, kā arī filmējies filmās, muzicējis vairākās grupās, strādājis radio un vadījis dažādus pasākumus.

Pirmo reizi Nauris plašākai sabiedrībai parādījās pirms 12 gadiem šovā "O!Kartes skatuve", kurā piedalījās ar grupu “Nu un”, savukārt tagad muzicē tādās grupās kā “Dziļi violets” un “Tētis”.

Televīzijas ekrānos Nauris bijis redzams vairākos TV raidījumos, tostarp "Pusnakts šovs septiņos ar Jāni Skuteli", "Labākā vecpuišu ballīte" ar Ralfu Eilandu, "Blonds un vēl blondāks", "Ģimenes sarunājas" un “Ģimene burkā”. Nauris savulaik vadījis arī Eirovīzijas dziesmu atlases konkursu "Dziesma 2014" un darbojies Karaliskajā improvizācijas teātrī.

Savukārt uz kino ekrāniem Nauri varēja sastapt filmās "Jaungada taksometrs", "Jaungada Taksometrs 2"  un "Saki Jā!". 

Kādu laiku Naura balsi varēja dzirdēt radio "Spin FM".