Bungu un dūdu mūzikas grupa „Auļi” ir plaši pazīstami arī ārvalstīs, taču savas radošās darbības pamatā nezaudē saikni ar latviešu tautas mūziku. Kaspars Indrēvics spēlē bungas grupā „Auļi”, folkloras kopā „Laiksne” un dažkārt arī citās grupās. Kaspars pats darina bungas un uzskata, ka bungu skaņa zināmā mērā ieved tādā kā transā un rada cilvēkā jaunu enerģiju. Kaspara Indrēvics bungu spēli un muzicēšana ir apguvis pašmācības ceļā, un viņam pieder lielākās celma bungas Baltijā.

Ikdienā Kaspars lasa lekcijas Biznesa augstskolā „Turība” un strādā Nacionālo bruņoto spēku Militārajā policijā. Armiju izvēlējušies arī viņa abi brāļi. Video klips „Bez gaismiņas nedzīvošu”, kurā piedalījies arī Kaspars, tapis visnotaļ sarežģītā laikā – 2020.gada vasarā. Šis video ir tapis kā simboliska un tieša tumšā laika pārvarēšana, rokās un sirdīs turot gaismu. Video klipā piedalās vairāk nekā 40 TDA „Vektors” dejotāji, koklētāja Laima Jansone, bungu un dūdu mūzikas grupa „Auļi”.

Drīzumā klājā nāks "Auļu" jaunais ieraksts, bet Kaspars Indrēvics vārdos par to pagaidām ir skops.

Kaspars Indrēvics ir beidzis Ogres Meža tehnikumu un ir mednieks, kādu brīdi dzīvojis Kvēpenē, kur aug slavenais dižozols, kas bija attēlots uz piecu latu naudaszīmes. Daudzpusība ir Kaspara otrais vārds: viņš taisa bungas, darina rotas, pin no klūdziņām un paralēli visam nodarbojas ar biškopību. Lai vai kas, viņš saka - viss ir bumbās!