Pirms pieciem gadiem Nora Anna Geidmane par savu mītnes zemi izvēlējās Lielbritāniju, jo viņai bija vēlme padzīvot jaunā vidē un izglītoties ārzemēs. Pēc Populārās Mūzikas akadēmijas beigšanas Nora Anna sāka nopietnāk strādāt pie oriģinālmūzikas rakstīšanas. Līdztekus viņa darbojas arī par dziedāšanas un klavierspēles privātskolotāju, kā arī bērnu un pieaugušo ansambļu vadītāju.

Nora Anna pamēģinājusi darboties arī filmu industrijā, viņa filmējusies masu skatos tādos slavenos kinodarbos kā „Bohēmista rapsodija” un „Greed”. Noras Annas mūzika skan arī radiostacijās. Īpaši mīļš viņai ir džezs. Viņai bijusi iespēja piedalīties divos Anglijas festivālos un uzstāties ar savu pirmo koncertu Londonā.

Pagājušajā vasarā mūziķe ar pirmo oriģinālmūzikas koncertu uzstājās arī Latvijā koncertsērijas „Dzīvās ceturtdienas Autentikā” noslēguma koncertā. Nora Anna spēlē saksofonu, zīmē un padziļināti apgūst amerikāņu literatūru.

Nora Anna Geidmane ir solo izpildītāja, pārsvarā uzstājas ar ģitāristu Vilu Lūmu. Īpaši mīļš Norai ir džezs. Pati sevi par džeza dziedātāju neuzskata, bet, kad studēja, tieši uz šo mūzikas žanru koncentrējās visvairāk.

Nora savas dziesmas raksta angliski un sauc tās par “maziem, nostaļģiskiem, pasakainiem hibrīdiem”, jo tajās var saklausīt nedaudz gan no popa, džeza, blūza un no folka stila. Bet, pats galvenais, šīm dziesmām ir stāsts, kas klausītājam liks aizdomāties. Nora strādā pie jaunu dziesmu rakstīšanas un jaunu prasmju apgūšanas.

Nora pašmācības ceļā apgūst gleznošanu, viņas nesen iznākušā singla “I’ve changed” vāciņš arī ir pašas gleznots darbiņš.