Būt kopā – laimīgi, veseli un lepni  par Latviju! Ar šādu saucienu patriotu mēnesī ar strēlnieku dziesmām iesoļo mūzikas grupa "Urbix". Caur laika dzeloņdrātīm šovakar "Monopolā" pats komandieris Normunds Štefenhagens jeb Urbiks.

Jelgavnieks Normunds Štefenhāgens, visiem vairāk pazīstams kā Urbiks. Pēctecis Stefenhāgenu dzimtai, kuras pārstāvji 150 gadus Jelgavā iespieduši un izdevuši grāmatas.

Bet Normunds jau no bērnības ar interesi strādājis ar koku un pusaudža gados apguvis kokgriešanu un citas kokapstrādes aroda prasmes. 2003. gadā nodibinājis koka izstrādājumu un mēbeļu ražošanas uzņēmumu SIA “Urbix 2” un vēl pēc pieciem gadiem pabeidzis Latvijas Lauksaimniecības universitātes Ekonomikas fakultāti.

Normunda otra pasaule ir mūzika - kopš 1989. gada viņš bijis balss smagā metāla grupā “Huskvarn”, bet pēc grupas 25 gadu jubilejas un atvadu koncerttūres Normunds kā vokālists savas gaitas turpina grupā “URBIX”, un tās karstākais piedāvājums - desmit dziesmu albums “Laika Dzeloņdrātīs” - ir latviešu strēlnieku un tautas dziesmu aranžējumi, ierakstīti mūsdienīgā roka manierē.