Šī vakara Monopolā optimismam nebūs robežu. Mūsuprāt, tieši tā jāsāk Jaunais gads, lai ne tikai to nodzīvotu, bet arī izbaudītu un mācītos no tā. Mūsu viešņa - podkāsta "Cilvēkjauda" vadītāja un Ugunsskolas dibinātāja Laura Dennler.

Laura Dennler - podkāsta “Cilvēkjauda” veidotāja un cilvēkjaudas trenere. Šobrīd viņa ar vīru Mišelu un abiem dēliem dzīvo Šveicē.

Laura ieguvusi augstāko izglītību un darba pieredzi ekonomikā, kā arī biznesa vadībā. Ar profesionālās izaugsmes metodēm un psiholoģiju Laura nodarbojas jau kopš 1999. gada. Pirms vairākiem gadiem kopā ar vīru izveidojusi arī “Ugunsskolu” – vietu, kur gūt atbalstu un praktiskus risinājumus laimīgākai dzīvei.

Lauras spēja iedvesmot un ļaut katram noticēt viņa patiesajam spēkam palīdz citiem sasniegt rezultātus un atrast risinājumus pat tur, kur citi to nav spējuši. Ne velti viņa izpelnījusies neskaitāmas atzinības, piemēram, uzņēmēja Kristīne Lukjanska reiz teikusi tā: “Pateicoties Lauras īpašajām spējām un iedvesmai, esmu atkal tā no sirds noticējusi, ka dzīvē viss ir iespējams.”

Savu prasmi dzīvot neatkarīgi un tā, lai pašai ar sevi ir interesanti, Laura attīstīja jau agrā vecumā, kad viņai bija pieci gadi, vecāki izšķīrās un mamma palika viena ar trīs pirmsskolas vecuma bērniem – Laura bija vecākā, tādēļ nācās palīdzēt mammai, tādejādi pieaugot ātrāk.