Soli pa solim, smaidu pēc smaida, darbu pēc darba, līdz gatava tava pasākuma sapņu komanda. Tā Monopols piesaka šī vakara viešņu, kas laiku izmantojusi, lai darītu lielas lietas izklaides pasaulē. Pasākumu organizatore, kuras vāzē vienmēr svaigi ziedi, Gundega Skudriņa.

Pasākumu organizatore, radošās apvienības “Skudras metropole” dibinātāja un TV personība Gundega Skudriņa kultūras pasaulē Gundega darbojas no aptuveni 19 gadu vecuma, kad kļuva par tautas nama vadītāju.

Iespējams, ka daudzi Gundegu iepazinuši TV ekrānos - savus pirmos soļus televīzijā Gundega pirms daudziem gadiem spērusi kanālā LNT, kur strādāja par rīta raidījumu reportieri. Vēlāk Gundega veidojusi raidījumu “Stils Bez Tabu” kanālā TV3. Tam sekojušas “LNT brokastis”, vēlāk Gundega vadījusi arī TV3 kulinārijas raidījumu “Esi gardēdis”.

Savu uzņēmumu "Skudras metropole" Gundega radījusi pirms jau vairāk nekā 20 gadiem. Šobrīd "Skudras metropole" izaugusi līdz starptautiski visvairāk godalgotajam Latvijas uzņēmumam savā jomā. Gundegas un komandas darbam uzticas arī ievērojami pasaules uzņēmumi un zīmoli, tostarp "Hugo Boss" un "Rolls-Royce".

"Skudras metropole" var lepoties arī ar daudziem prestižiem apbalvojumiem, tostarp aizvadītajā gadā kopā ar dizaina risinājumu uzņēmumu “Don’t Panic” guvusi divkāršu atzinību Kannās, saņemot gan sudrabu, gan bronzu vērienīgajā un prestižajā pasākumu rīkotāju konkursā “Heavent Awards 2023”, kurā tiek apbalvoti labākie izklaides un kultūras pasākumi no visas pasaules.